» Metody przedłużania włosów 
- Micro Rings Hair Extensions®
- Metoda tulejkowa
- Metoda keratynowa
- Galeria
» Pielęgnacja włosów 
» Studio Paznokci 
- Paznokcie żelowe
- Paznokcie akrylowe
- Galeria paznokci


 
     
 
   
   » Metody przedłużania włosów  » Metoda keratynowa

Keratyna

Zapewne ciekawi Cię jak wygląda proces doczepiania pasemek na keratynę - jest to najlepsza i najtrwalsza metoda doczepiania włosów, która nie wpływa negatywnie na Twoje własne włosy. Na poniższych zdjęciach przedstawiliśmy poszczególne etapy zabiegu doczepiania pasemek:

Łączenia keratynowe są praktycznie niewidoczne i bardzo trwałe. Keratyna nie niszczy włosów w przeciwieństwie do innych metod, i w bardzo prosty sposób można usunąć pasemka (stosujemy specjalny płyn, nie używamy acetonu - nie chcemy, żebyś razem z doczepianymi pasemkami osłabiała i traciła własne włosy...). Przy zakładaniu pasemek temperatura narzędzia służącego do wykonywania zgrzewów jest niższa niż temperatura prostownicy, którą prostujesz włosy - proces doczepiania pasemek nie stanowi zagrożenia dla Twoich włosów!

Dzięki temu, że łączenia mają kolor włosów pasemek, są praktycznie niewidoczne, a precyzja założenia gwarantuje, że wytrzymają kilka miesięcy a nie tylko tygodni czy dni..

Doby materiał który oferuję zapewni, że włosy będą pięknie wyglądać przez cały czas noszenia, a właściwa pielęgnacja (tylko specjalne kosmetyki do włosów przedłużanych!) pozwoli wydłużyć okres pomiędzy zabiegami. 
     
   
 
licznik odwiedzin - 2463647        | mapa strony | © 2009-2011 Utworzono w systemie darmowe strony TopCMS