» Metody przedłużania włosów 
- Micro Rings Hair Extensions®
- Metoda tulejkowa
- Metoda keratynowa
- Galeria
» Pielęgnacja włosów 
» Studio Paznokci 
- Paznokcie żelowe
- Paznokcie akrylowe
- Galeria paznokci


 
     
 
   
  Metody przedłużania włosów
Piękne i lśniące włosy zaledwie w godzinę!!!!

Rzadko jednak jesteśmy na tyle cierpliwe, by wytrzymać długi proces zapuszczania włosów, Jeszcze do niedawna piękne, lśniące, długie włosy można było oglądać tylko w filmach, czy na reklamach szamponów. Na szczęście dziś mogę już zaoferować Wam, drogie Panie, długie i piękne włosy bez czekania. Chcesz szybko osiągnąć efekt - nie czekaj latami, wystarczy godzina!
Jak to możliwe? Dzięki technice przedłużania włosów! Nawet nie wiecie, ile znanych osób posiada przedłużane włosy. Włosy zakładane tą metodą wyglądają naturalnie, łączenia są praktycznie niewidoczne. Efekt murowany!

Każda klientka traktowana jest przeze mnie indywidualnie, gdyż liczba niezbędnych do założenia pasemek może być różna w każdym przypadku. Dlatego zapraszam na bezpłatne konsultacje, gdzie poznają Panie zarówno możliwości jak i konkretną cenę na usługę. Podane ceny zawierają koszt materiału - włosów naturalnych (długość 50cm).
W chwili obecnej ceny przedłużania włosów w salonach zbliżone są już (lub niższe w promocjach) do usług wykonywanych przez osoby w domu, dlaczego więc nie spróbować? Zwłaszcza, że dotyczy to Twoich włosów i Twojego wyglądu na długie miesiące? Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób przedłużam włosy, zajrzyj do opisu usługi przedłużania włosów. Zapoznaj się także z opisem pielęgnacji włosów przedłużonych.
Każda Pani chciałaby być piękna, wyjątkowa, wyróżniać się wśród tłumu. Nic tak nie dodaje uroku jak piękne, długie włosy. Można szybki efekt uzyskać poprzez zagęszczenie i przedłużenie włosów. 
     
   
 
licznik odwiedzin - 2463626        | mapa strony | © 2009-2011 Utworzono w systemie darmowe strony TopCMS