» Metody przedłużania włosów 
- Micro Rings Hair Extensions®
- Metoda tulejkowa
- Metoda keratynowa
- Galeria
» Pielęgnacja włosów 
» Studio Paznokci 
- Paznokcie żelowe
- Paznokcie akrylowe
- Galeria paznokci


 
     
 
   
   » Metody przedłużania włosów  » Micro Rings Hair Extensions®

Micro Rings Hair Extensions® to najnowsza metoda przedłużania I zagęszczania włosów prosto z USA. Polega na łączeniu włosów syntetycznych lub naturalnych z włosami Klientki za pomocą mikroskopijnych, metalowych obrączek, na zimno BEZ użycia kleju, temperatury i chemikaliów. Dlatego metoda ta jest całkowicie BEZPIECZNA i może być stosowana do włosów naturalnie cienkich, słabych a nawet zniszczonych.

Podczas noszenia, obrączki oraz miejsce doczepienia włosów jest całkowicie niewidoczne i prawie niewyczuwalne, inaczej niż w przypadku tradycyjnych metod na gorąco, kiedy to powstały w trakcie odczepiania włosów, zgrzew jest wyraźnie widoczny i może uwierać skórę głowy. Włosy wyglądają bardzo naturalnie, są puszyste i błyszczące przez cały czas ich noszenia.

Metoda ta nie uszkadza włosów ani w trakcie zakładania ani noszenia! Podczas zdejmowania pasemek, naturalne włosy nie są uszkodzone ani połamane, gdyż nie została użyta temperatura ani środki chemiczne ( w tym kleje).

OSZCZĘDNOŚĆ przy stosowaniu metody Micro Rings Hair Extensions® polega na tym, że każdą mikro obrączkę można 3 razy otworzyć i pasemko włosów przesunąć bliżej skóry i w ten sposób odświeżyć fryzurę, bez konieczności zakładania nowych włosów!!

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Micro Rings Hair Extensions® to zabieg całkowicie bezbolesny i szybki( przedłużenie włosów na całej głowie trwa około 1 godzin). 
     
   
 
licznik odwiedzin - 2463638        | mapa strony | © 2009-2011 Utworzono w systemie darmowe strony TopCMS